De Stichting Damito maakt bekend dat zij inmiddels is gestart met de voorbereidingen van een nieuwe consumentenbeurs voor Dalfsen, Lemelerveld en Nieuwleusen in het voorjaar van 2019. 

Ruim zestig jaar geleden werd in Dalfsen de eerste middenstandsbeurs georganiseerd en sinds zo'n dertig jaar wordt deze beurs georganiseerd door de Stichting Damito. 

Bestuur:      
1e Voorzitter: Wim Dankelman Dalfsen w.dankelman@damito.nl
2e Voorzitter: Harry Meinen Dalfsen h.meinen@damito.nl
1e Secretaris: Herman Baarslag Dalfsen h.baarslag@damito.nl
2e Secretaris: Henny de Groot Dalfsen h.degroot@damito.nl
Penningmeester: Jeanet van de Hoek Ommen j.vandehoek@damito.nl
Lid Henk Martens Dalfsen h.martens@damito.nl
Lid Ronald Booijink Dalfsen r.booijink@damito.nl

sized DSC 0389

 

Bestuur stichting Damito 

 

sized DSC 0414  sized DSC 0416  sized DSC 0410 
Wim Dankelman Harry Meinen Henny de Groot
"Ondernemers en inwoners van Dalfsen op een positieve manier verbinden en samen komen tot een mooie bijdrage voor onze medemens." "Samen een mooie beurs organiseren voor een heel goed doel." "Samen met de ondernemers, bezoekers en vrijwilligers het goede doel steunen."

 

 

 

sized DSC 0418 sized DSC 0412  sized DSC 0422
Herman Baarslag Jeanet van de Hoek Henk Martens
"Met een enthousiaste groep vrijwilligers een consumentenbeurs+ organiseren waarbij de commerciële en maatschappelijke belangen elkaar versterken." "In deze tijd is inzet van vrijwilligers erg belangrijk, ook ik wil daar graag (met een leuke club mensen) mijn steentje aan bijdragen." "Fijn om ondernemers, verenigingen en clubs samen te brengen waarbij de beursbezoeker een leuk uitje heeft met een mooi resultaat voor de Imminkhoeve."

 

 

sized DSC 0406
 
 
Ronald Booijink    
"Samen Dalfsen op de kaart zetten en trots zijn op onze samenleving inclusief onze veelzijdige ondernemers."    
       
 Commissie Promotie en PR René van der Beeke  Dalfsen r.vanderbeeke@damito.nl
  Robert Bril Oudleusen r.bril@damito.nl
  Johan Bokma Dalfsen j.bokma@damito.nl
  Paulien Tempelman Dalfsen p.tempelman@damito.nl
       
 Commissie Standhouders en sponsoring Bas Wagenmans Lemelerveld b.wagenmans@damito.nl
  Ad Goudzwaard  Dalfsen a.goudzwaard@damito.nl 
  Theo Eilert Dalfsen t.eilert@damito.nl
  Erik Fieten Nieuwleusen e.fieten@damito.nl
  Ton Niens Dalfsen t.niens@damito.nl
  Wim Holsappel Dalfsen w.holsappel@damito.nl
       
Commissie Vrijwilligers:  Popko Muller Dalfsen p.muller@damito.nl
  Dick Schuttert Dalfsen d.schuttert@damito.nl
Wim Niens Dalfsen w.niens@damito.nl